Plastová a hliníková okna Plzeň

V tomto roce jsme se stali dodavatelem plastových a hliníkových oken a dveří. Jedná se o nezbytnou součást námi poskytovaných služeb, tak jsme se rozhodli o rozšíření našeho portfolia. Výplně dodáváme včetně demontáže stávajících a montáže nových, ale i pouze jen jako materiál k prodeji.

Jsme dodavatelem veškerých profilů značky GEALAN. 

  • S 8000 IQ _ 74 mm
  • S 8000 IQ plus _ 83 mm
  • S 9000 _ 82,6 mm

 

Tormont - stavební firma Plzeň, je dodavatelem plastových a hliníkových oken. Jedná se o nezbytnou součást námi poskytovaných služeb. Zaměstnáváme tým proškolených pracovníků, kteří pro Vás zajistí bezproblémovou realizaci celé zakázky. Tormont Plzeň dodává výplně včetně profesionální demontáže starých a montáže nových plastových a hliníkových oken. Plzeň je naším domovem, ale přijedeme za Vámi kamkoliv po celé ČR. Výplně dodáváme i jen jako materiál k prodeji. Dodáme a namontujeme Vám kvalitní plastová okna. Plzeň je sídlem naší firmy. V nabídce máme rovněž hliníková okna. Plzeň jistě ocení i jejich výhody.Přijďte k nám, určitě si vyberete!

Plastová okna

 

Moderní plastová okna se vyrábí v mnoha řadách vhodných pro rodinné domy i městskou zástavbu. Kvalitní zpracování a vysoká pevnost námi dodávaných profilů Gealan znamenají dlouhou životnost plastových oken. Pokud se rozhodnete pro plastová okna, Plzeň je městem, kde jsou Vám ihned k dispozici! Námi dodávaná plastová okna s profily Gealan splňují náročné požadavky na estetiku a odolnost proti povětrnostním vlivům. Profily sou lehké a zároveň velmi pevné. Mohou se použít jak na konstrukce oken, tak na zasklení větších ploch jako jsou balkóny nebo zimní zahrady.

 

Hliníková okna

Námi dodávaná hliníková okna mají kvalitní povrchovou úpravu. Nabízíme možnost barevného provedení v celé paletě barev. Osvědčená kvalita oken je podložena testy. Odolnost práškových barev je ve středoevropském klimatu zaručena minimálně 10 let. Velká oblíbenost u dosavadních zpracovatelů potvrzuje mimořádnou kvalitu hliníkových oken. Plzeň má firmu, která Vám pomůže s požadavky na okna. Ať už se týkají vzhledu, povrchové úpravy, ochrany proti úniku tepla, ochrany proti hluku, zabezpečení proti vloupání, statiky, funkčnosti nebo kombinovatelnosti profilů mezi sebou. Vše pod jednou střechou najdete u stavební společnosti Tormont Plzeň, dodavatele nejen hliníkových oken. Plzeň je městem pro Vaše zásadní rozhodnutí. Přijďte si i Vy vybrat z naší nabídky!