Garážová vrata a brány Plzeň

Jsme rodinná firma, která na českém trhu působí již 20 let. Hlavní důraz klademe na kvalitně a včas odvedenou práci. Tormont - stavební firma Plzeň, je schopna komplexně zajistit požadavky investorů v rodinné i průmyslové výstavbě. Samozřejmostí je profesionální montáž pro garážová vrata a brány. Plzeň je naším domovem, ale přijedeme za Vámi kamkoliv po celé ČR. V nabídce služeb společnosti Tormont Plzeň najdete garážová vrata a brány. Plzeň je město, kde se vyrábí. Na naše garážová vrata a brány zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Spokojený zákazník je pro Tormont, stavební firmu Plzeň, vždy na prvním místě!

Garážová vrata

Rozhodnutí výběru toho správného typu garážových vrat pro Váš objekt nevyžaduje ukvapené závěry. Chce to trochu času. Některá rozhodnutí jsou na roky dopředu, a proto odborníci Tormont - stavební firmy Plzeň s Vámi výběr garážových vrat detailně proberou a ochotně Vám s výběrem těch pravých garážových vrat poradí. Záleží nám na tom, abyste svého rozhodnutí nelitovali a byli spokojeni s kvalitními produkty. V nabídce společnosti Tormont Plzeň naleznete garážová vrata sekční, posuvná, rolovací i průmyslová. Zajistíme pro Vás vše spojené s výběrem, zaměřením, dodávkou a montáží Vašich garážových vrat. Neváhejte a přijďte si vybrat! Jsme tu pro Vás! Tormont - stavební firma Plzeň.

Brány

Společnost Tormont Plzeň Vám zajistí křídlové, pojezdové i samonosné brány. Na pohony vybraného typu brány poskytujeme záruku 5 let.

Křídlové brány jsou tvořeny jedním nebo dvěma křídly, které se obvykle otvírají směrem na pozemek. Mají jednoduchou a levnou přípravu. Výhodou je možnost pozinkování. Nevýhodou pro instalaci křídlové brány je svažitý terén.

Pojezdové brány jsou tvořeny jedním křídlem. Pohyb křídla zajišťuje podlahová kolejnice podél oplocení. Vyžadují složitější stavební přípravu. Výhodou je možnost parkování auta přímo za prostorem brány. Nevýhodou je potřebná údržba brány v zimním období.

Samonosné brány jsou tvořeny také jedním křídlem. Pohyb křídla zajišťují pojezdové rolny v betonovém základu. Mají jednoduchou a levnou přípravu, bez stavebního zásahu do vozovky. Výhodou je bezúdržbový systém brány a možnost parkování hned za prostorem brány.