Rekonstrukce bytových jader Plzeň

Tormont - stavební firma Plzeň, pro Vás zajistí kompletní rekonstrukci bytového jádra včetně všech nutných prací. Jedná se o velmi využívanou, námi poskytovanou službu. Naši odborníci pro Vás zajistí bezproblémovou realizaci celé zakázky. Tormont Plzeň dodává veškeré stavební činnosti nezbytné pro rekonstrukci bytových jader. Plzeň je sídlem naší firmy. Máme zde již mnoho spokojených zákazníků, kteří bydlí v novém. V nabídce máme i samostatné rekonstrukce koupelny nebo toalety. Plzeň jistě ocení i tyto výhody rozdělených rekonstrukcí bytového jádra. Rádi Vám poradíme s jakýmkoliv problémem! Kontaktujte nás ještě dnes!

Rekonstrukce koupelny

Plánujete rekonstrukci bytového jádra? Nechte si od společnosti Tormont Plzeň provést předběžnou kalkulaci nákladů na plánované stavební činnosti. Cenová nabídka bude zahrnovat vypracování projektu, případné vyřízení stavebního povolení, provedení všech prací i zařízení koupelny a toalety požadovaným vybavením, včetně odklizení starého jádra a provedení hrubého úklidu. Přečtěte si objektivní reference, které Vám pomohou získat informace o již provedených rekonstrukcích koupelen naší společností. Plzeň se může pochlubit mnoha byty s novou koupelnou realizovanou našimi zaměstnanci.

Rekonstrukce toalety

V panelových bytech se můžete nejčastěji setkat s prefabrikovanými jádry, jejichž konstrukci tvoří dřevěný rám, do nějž jsou vloženy polystyren a umakartové desky. Podstatně méně častěji se používala jádra s železobetonovou konstrukcí. Rekonstrukce bytového jádra je v dnešní době již samozřejmostí při koupi či rekonstrukci bytu. Společnost Tormont Plzeň Vám pomůže s veškerými stavebními pracemi. Rekonstrukce toalety i koupelny provádíme na míru Vašim požadavkům. Specializujeme se zejména na kompletní rekonstrukce bytového jádra, ale i samostatné rekonstrukce toalet a koupelen. Toalety rekonstruujeme podle požadavků zákazníka. Upravíme Vaše bytové jádro, aby se Vám lépe bydlelo.